Misyon Ve Vizyonumuz

Misyon Ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

  • Yetki sahibi olduğumuz bölgelerde bulunan müşterilerimize çevreci, temiz ve konforlu bir  yakıt olan doğal gazın kullanımı için gerekli tüm işlmeleri güvenli, ekonomik ve kesintisiz olarak sağlıyoruz.
  • Kaliteli hizmet anlayışımızla, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, müşterilerimizde güven oluşturuyoruz.
  • Çınarlı Doğalgaz’ın itici gücü; öncü ve köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle, her geçen yıl kentleşme hızına bağlı olarak büyüyor ve verimli işletmecilik anlayışımızla karlılığımızı artırıyoruz.
  • Bilgi ve birikimimizle sektöre yön veren, ekip ruhuna inanan, genç-dinamik ve yaratıcı çalışanlarımızın gelişimi için kaynak ayırıyor ve onlara şirketin değerli bir parçası olduklarını hissettiriyoruz.
  • Hem ana faaliyetlerimiz hem de sosyal sorumluluk bilincimizle çevreyi ve doğal kaynakları koruyor, etik değerlere önem veriyor, toplumsal sosyal ve ekonomik gelişime katkıda bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Aydın’da doğal gaz sektöründeki lider şirket konumumuzu sürdürmek,
  • Ulusal sektör stratejilerinin belirlenmesi ve yürütülmesinde aktif bir rol oynayıp, sektörün gelişim ve işleyişine destek olmak,
  • Bilgi birikimi ve tecrübemizi uluslararası projelere taşımak.

DEĞERLERİMİZ

Kalite Tutkusu

Mevcut piyasa şartları ve rekabet koşullarında kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini  artırmak; kendimizi sürekli yenileyerek çalışmamızın ve her geçen gün büyüyen kalite tutkumuzun ardındaki en önemli motivasyondur.

Bilimsel ve İnsana Duyarlı Uzmanlık

Uzmanlığımızın sırrı; teknik ve teknolojik her türlü yeniliği yakından takip ederek donanımsal ve eğitimsel gereksinimlerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz iyileştirmeleri tüm birimlerimize hızlı bir biçimde uygulayarak sürekli gelişmektedir. Bilimi ve insanı merkeze alan her tür gelişimin uygulayıcısı olmak, temel şirket politikamızdır.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimiz, ülkemiz ve doğal çevre için ortak faydayı hedefleyen ve hızlı çözümler üreten bir anlayışa sahibiz.

Yaratıcılık

Değişimi imkansız olarak görülen koşullarda dahi, öncü ve yaratıcı yaklaşımlarımızla birlikte her zaman daha iyisini hedeflemek, yeniliğin gücüne inanmak ve değişimi gelişime dönüştürmek, kurumsal felsefemizin değişmez bir parçasıdır.İnsana, Doğaya ve Sosyal Yaşama Saygı Faaliyetlerimizin tümünde, yatırım kararının verildiği ilk andan itibaren kapsayıcı bir denge gözetilmekte; doğaya, insana ve sosyal yaşamın tüm dinamiklerine fayda sağlamaya yönelik bir değer ortaya konulması hedeflenmektedir. Yatırımlarımızla; üretime, istihdama, enerji arz güvenliğine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor; projelerimizi, önceliğin her zaman insan ve doğa olduğu bilinciyle gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp