Çatı GES Solar Elektrik Sistemleri

Çatı GES Solar Elektrik Sistemleri
Çatı GES Solar Elektrik Sistemleri

Ev, işyeri, fabrika, yazlık, hayvan damı gibi güneş gören her türlü çatı, aslında kullanılmayan birer elektrik üretim merkezidir. Fotovoltaik solar paneller kullanarak çatınızdan elektrik enerjisi elde edebilirsiniz.

Kullandığımız montaj elemanları, bütünsel bir sistem tasarımı sunmak için, solar panellere özel olarak tasarlanmış ekipmanlardır.

Uygulamalarda iki yatay profil bir panel taşıyacak şekilde yerleştirilir. Panel sayısı ve uygulama yapılacak çatının büyüklüğü ihtiyaca göre belirlenir. Sistem üç ana unsur üzerine kuruludur:

  1. Çatı Kancaları
  2. Aşık Profili
  3. Sabitleme Parçaları

Sistem elemanlarının seçimi için önceden analizler yapılmalıdır. Ekipmanlar analiz sonuçlarına uygun olarak doğru şekilde kullanıldığında, azami rüzgâr ve kar yüklerini taşıma kabiliyetinde olacaktır. Kullandığımız montaj elemanları ve modüler yapısı sayesinde kolay, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Bu elemanların montajı, özel eğitimli servislerimiz tarafından yapılmalıdır. Montaj elemanlarının üretiminde en dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Whatsapp